Doprava a platba

Tovar sa k Vám môže dostať nasledovne:

icon_ups_small.png Prepravnou spoločnosťou UPS, poplatok 4,00 EUR
Po e-mailovom potvrdení objednávky Vám bude objednaný tovar odoslaný nasledujúci pracovný deň na Vami uvedenú adresu. Zásielka bude doručená do 24 hodín v pracovných dňoch od jej prevzatia kuriérom UPS.

icon_sp.png Slovenskou poštou, poplatok 2,00 EUR

(POZOR: Platí len pre objednávky do 20 EUR platené vopred internet bankingom alebo prevodom)
Po e-mailovom potvrdení objednávky Vám bude objednaný tovar odoslaný nasledujúci pracovný deň na Vami uvedenú adresu. Zásielka bude doručená do 24 hodín v pracovných dňoch od jej prevzatia Slovenskou poštou.

icon_x.png Vyzdvihnutie u predajcu
Po potvrdení objednávky budete môcť osobne prebrať objednaný tovar u nás.
Adresa našej kancelárie: Dolný Šianec 1, Trenčín (budova Keramoprojektu, 3.poschodie, č.dverí 306)

Možnosti platby za Váš objednaný tovar:

Hotovostná platba:

icon_ups2_small.png Na dobierku, poplatok 1,50 EUR
(POZOR: Platí len pri doprave prepravnou spoločnosťou UPS !)
Tovar zaplatíte v hotovosti pri prevzatí zásielky od prepravcu. Doporučujeme si nachystať peniaze presne v cene objednávky.

 

icon_cash.png V hotovosti pri osobnom odbere v kancelárii VLan s.r.o.

Tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom prevziatí zásielky v našej kancelárii. Doporučujeme si nachystať peniaze presne v cene objednávky.

Bezhotovostná platba:

icon_bank.png Bankovým prevodom s platbou pred doručením tovaru
Po e-mailovom potvrdení objednávky Vám zašleme e-mailom zálohovú faktúru, na základe ktorej prevediete príslušnú sumu na náš účet. Pri tomto spôsobe platby Vám bude tovar doručený v závislosti na rýchlosti prevodu penazí z Vášho účtu na náš účet.

icon_bank.png Bankovým prevodom s platbou až po doručení tovaru
(POZOR: Platí len pre štátne inštitúcie !)
Tento spôsob platby platí výhradne len pre štátne inštitúcie (úrady, školy, štátne zdrav.zariadenia, ministerstvá,...), ktoré nemôžu operovať s hotovosťou. V prípade zvolenia tejto varianty akoukoľvek inou spoločnosťou, automaticky platí predošlá varianta: bankovým prevodom s platbou pred doručením tovaru.

icon_tatrapay_small.png Elektronickým bankovníctvom (TatraPay)
Pri voľbe platby cez elektronické bankovníctvo systém automaticky vygeneruje variabilný symbol a čiastku k úhrade, pošle ju do internet bankingu, kde sa platba uskutoční z Vášho účtu v danej banke. Po identifikácii platby na našom účte Vám bude obratom tovar zaslaný prepravnou spoločnosťou UPS, ktorej vodič Vám balík s tovarom odovzdá do vlastných rúk nasledujúci pracovný deň po odoslaní, v dobe medzi 8.00 až 17:00 hod. Presnú hodinu stanoviť nie je možné. Ide o kvalitného a spoľahlivého dopravcu s možnosťou sledovať cestu zásielky. Cena za doručenie je 4 EUR s DPH. Po prijatí platby Vás budeme informovať o odoslaní zásielky.

Dnes je 22.April 2018, meniny má Slavomír, zajtra Vojtech
032/381 00 75

Je možné piť alkohol a nenafúkať?